SKIBUS

ROZKŁAD JAZDY

Bukowina Tatrzańska (Wierch Głodowski) → Stacja Narciarska RUSIŃ-SKI

 

GODZINA ODJAZDU

PRZYSTANEK

1

2

3

4

5

6

7

8

9

WIERCH GŁODOWSKI I

9:00

10:10

11:30

12:40

14:10

16:10

18:10

19:30

20:45

WIERCH GŁODOWSKI SKLEP GS

9:01

10:11

11:31

12:41

14:11

16:11

18:11

19:31

20:46

WIERCH GŁODOWSKI III

9:02

10:12

11:32

12:42

14:12

16:12

18:12

19:32

20:47

WIERCH SPISKI „ŚLEBODA”

9:04

10:14

11:34

12:44

14:14

16:14

18:14

19:34

20:49

BUKOWINA KOŚCIÓŁ

9:06

10:16

11:36

12:46

14:16

16:16

18:16

19:36

20:51

BUKOWINA POCZTA

9:08

10:18

11:38

12:48

14:18

16:18

18:18

19:38

20:53

KLIN

9:10

10:20

11:40

12:50

14:20

16:20

18:20

19:40

20:55

WILLA LITKA

9:12

10:22

11:42

12:52

14:22

16:22

18:22

19:32

20:57

PENSJONAT ORLIK

9:14

10:24

11:44

12:54

14:24

16:24

18:24

19:34

20:59

STASINDA

9:16

10:26

11:46

12:56

14:26

16:26

18:26

19:36

21:01

TERMY

9:20

10:30

11:50

13:00

14:30

16:30

18:30

19:40

21:05

WIERCH OLCZAŃSKI GAWRA

9:24

10:34

11:54

13:04

14:34

16:34

18:34

19:44

21:09

WIERCH OLCZAŃSKI UFO

9:26

10:36

11:56

13:06

14:36

16:36

18:36

19:46

21:11

WIERCH OLCZAŃSKI

9:28

10:38

11:58

13:08

14:38

16:38

18:38

19:48

21:13

WIERCH OLCZAŃSKI Hotel Zbójnicówka

9:29

10:39

11:59

13:09

14:39

16:39

18:39

19:49

21:14

STACJA NARCIARSKA RUSIŃ-SKI

9:30

10:40

12:00

13:10

14:40

16:40

18:40

20:00

21:15

PRZYSTANEK

GODZINA ODJAZDU

STACJA NARCIARSKA RUSIŃ-SKI

9:30

10:40

-

13:10

14:40

-

18:40

-

21:15

DOM WYPOCZYNKOWY „ANNA”

9:35

10:45

-

13:15

14:45

-

18:45

-

21:20

MIEDZIOK

9:37

10:47

-

13:17

14:47

-

18:47

-

21:22

STACJA NARCIARSKA RUSIŃ-SKI

9:45

10:55

-

13:20

15:15

-

18:55

-

21:30

ROZKŁAD JAZDY

Stacja Narciarska RUSIŃ-SKI → Bukowina Tatrzańska (Wierch Głodowski)

 

GODZINA ODJAZDU

PRZYSTANEK

1

2

3

4

5

6

7

8

9

STACJA NARCIARSKA RUSIŃ-SKI

9:45

10:55

12:05

13:30

15:30

17:00

19:10

20:15

21:30

WIERCH OLCZAŃSKI Hotel Zbójnicówka

9:46

10:56

12:06

13:31

15:31

17:01

19:11

20:14

21:31

WIERCH OLCZAŃSKI

9:47

10:57

12:07

13:32

15:32

17:02

19:12

20:17

21:32

WIERCH OLCZAŃSKI UFO

9:49

10:59

12:09

13:34

15:34

17:04

19:14

20:19

21:34

WIERCH OLCZAŃSKI GAWRA

9:51

11:01

12:11

13:36

15:36

17:06

19:16

20:21

21:36

TERMA

9:55

11:05

12:15

13:40

15:40

17:10

19:20

20:25

21:40

PENSJONAT ORLIK

9:58

11:08

12:18

13:43

15:43

17:13

19:23

20:28

21:43

STASINDA

10:00

11:10

12:20

13:45

15:45

17:15

19:25

20:30

21:45

WILLA LITKA

10:02

11:12

12:22

13:47

15:47

17:17

19:27

20:32

21:47

KLIN

10:04

11:14

12:24

13:49

15:49

17:19

19:29

20:34

21:49

BUKOWINA POCZTA

10:06

11:16

12:26

13:51

15:51

17:21

17:31

20:36

21:51

BUKOWINA KOŚCIÓŁ

10:08

11:18

12:28

13:53

15:53

17:23

17:33

20:38

21:53

WIERCH SPISKI „ŚLEBODA”

10:10

11:20

12:30

13:55

15:55

17:25

17:35

20:40

21:55

WIERCH GŁODOWSKI III

10:12

11:22

12:32

13:57

15:57

17:27

17:37

20:42

21:57

WIERCH GŁODOWSKI SKLEP GS

10:14

11:24

12:34

13:59

15:59

17:29

19:39

20:44

21:59

WIERCH GŁODOWSKI I

10:15

11:25

12:35

14:00

16:00

17:30

19:40

20:45

22:00

ROZKŁAD JAZDY BUS II

Gliczarów Górny Stołowe → Stacja Narciarska RUSIŃ-SKI

 

 

lp

 

 

PRZYSTANEK

GODZINA ODJAZDU

1

2

3

4

5

6

7

1

Gliczarów  Górny Stołowe

8.50

9:50

10:50

11:50

14:00

16:00

17:20

2

Gliczarów Górny Krzyż

8:51

9:51

10:51

11:51

14:01

16:01

17:21

3

Gliczarów Gliczarów I

8:53

9:53

10:53

11:53

14:03

16:03

17:22

4

Gliczarów Górny Kościół

8:55

9:55

10:55

11:55

14:05

16:05

17:24

5

Gliczarów Górny Jurzyste Kapliczka

8:57

9:57

10:57

11:57

14:07

16:07

17:26

6

Gliczarów Górny Koło Grzechów

8:59

9:59

10:59

11:59

14:09

16:09

17:28

7

Gliczarów Fiśkowa Dolina

9:01

10:01

11:01

12:01

14:11

16:11

17:30

8

Bukowina Tatrzańska Zbójnicówka

9:03

10:03

11:03

12:03

14:13

16:13

17:33

9

Stacja Narciarska Rusiń-Ski Bukowina Tatrzańska

9:10

10:10

11:10

12:10

14:20

16:20

17:40

ROZKŁAD JAZDY BUS II

Stacja Narciarska RUSIŃ-SKI → Gliczarów Górny Stołowe 

 

 

lp

 

 

PRZYSTANEK

GODZINA ODJAZDU

1

2

3

4

5

6

7

8

1

Stacja Narciarska Rusiń-Ski Bukowina Tatrzańska

9:15

10:15

11:15

12:15

14:25

16:25

19:00

21:20

2

Bukowina Tatrzańska Zbójnicówka

9:22

10:22

11:22

12:22

14:32

16:32

19:07

21:27

3

Gliczarów Fiśkowa Dolina

9:24

10:24

11:24

12:24

14:34

16:34

19:09

21:29

4

Gliczarów Górny Koło Grzechów

9:26

10:26

11:26

12:26

14:36

16:36

19:11

21:31

5

Gliczarów Górny Jurzyste Kapliczka

9:28

10:28

11:28

12:28

14:38

16:38

19:13

21:33

6

Gliczarów Górny Kościół

9:30

10:30

11:30

12:30

14:40

16:40

19:15

21:35

7

Gliczarów Gliczarów I

9:33

10:33

11:33

12:33

14:43

16:43

19:18

21:38

8

Gliczarów Górny Krzyż

9:34

10:34

11:34

12:34

14:44

16:44

19:19

21:39

9

Gliczarów  Górny Stołowe

9:35

10:35

11:35

12:35

14:45

16:45

19:20

21:40