WESELA

Przyjęcia weselne

Karczma na Szczycie Góry specjalizuje się w organizowaniu tradycyjnych wesel, zarówno dużych- do 350 osób, wesel dwudniowych z pełnymi poprawinami, jak i kameralnych przyjęć weselnych.

Nasze atuty to: doskonała lokalizacja, smaczne tradycyjne potrawy, przepiękne malownicze wnętrza oraz otoczenie karczmyGwarantujemy sprawną obsługę i wspaniałą atmosferę. Zaplanowane wesele będzie długo wspominane przez Państwa oraz zaproszonych Gości.

Aby Wasz dzień stał się wyjątkowy potrzeba wyjątkowej oprawy. Drewniana architektura, wykonane przez górali meble, kute żyrandole, wnętrza nawiązujące do stylu biesiadnego, suto zastawionego stołu i góralskiej gościnności. Wśród zieleni pól i łąk i z zapierającym dech w piersiach widokiem na Tatry, Gorce i Babią Górę.

W naszej karczmie proponujemy przyjęcie tradycyjnie, przy prostokątnych stołach zaaranżowanych w sprawdzonym układzie. Wewnątrz karczmy znajdują się: klimatyzowana sala na dwóch piętrach z możliwością podziału na mniejsze sale, parkiet, dwa niezależne barki,  kącik zabaw dla najmłodszych. Na zewnątrz altana grillowa, plac zabaw i tor przeszkód dla dzieci oraz duży, utwardzony parking.

Wybierając naszą karczmę zapewniamy opiekę Managera, który pomoże przygotować scenariusz Waszego wymarzonego wesela, pomoże dobrać odpowiednich i sprawdzonych podwykonawców (dekoracje, tort, zespół, zespół góralski itp.), dopilnuje, żeby wszystkie atrakcje były gotowe na czas,  sprawdzi czy wszystkie usługi zostały wykonane zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, będzie do Waszej dyspozycji przez całą uroczystość.

Zapraszamy na nieodpłatne i niezobowiązujące spotkanie.

Przedstawimy ofertę i dopasujemy się do Waszych potrzeb.

Oferta weselna

Wersja do pobrania