DLA GRUP

Zapraszamy grupy zorganizowane dorosłych oraz wycieczki szkolne

Karczma na Szczycie Góry to świetny przystanek podczas dnia pełnego atrakcji. Drewniany budynek położony w sielankowej okolicy stanowi idealne miejsce na obiad oraz chwilę odpoczynku. Nasz obiekt wyróżnia położenie, bliskość przyrody i absolutny spokój okolicy, z Karczmy rozpościera się niezapomniany widok na pasmo Tatr, Gorców i Babiej Góry.

Zapraszamy grupy zorganizowane odwiedzające Bukowinę i okolice. Dla Państwa przygotowaliśmy ofertę specjalną z wyjątkowym menu w atrakcyjnej cenie. Obsługujemy grupy od kilku, aż do 350 osób. Z chęcią ugościmy w naszych wnętrzach także Państwa grupę.

W Karczmie na Szczycie Góry jest również możliwość zorganizowania szkolenia oraz imprezy integracyjnej. Sale są klimatyzowane, istnieje możliwość wyposażenia w rzutnik, ekran i flipchart. Posiadamy również zadaszony grill, który pomieści 60 osób.

Zapraszamy również wycieczki szkolne. Przed budynkiem czeka na dzieci przestrzenny teren, plac zabaw, tor przeszkód oraz bogactwo fauny i flory, a przed wszystkim czyste wiejskie powietrze i swoboda.

Nasz bezpłatny parking pomieści autokar każdej wielkości i samochody w każdej ilości.

Jesteś przewodnikiem lub pilotem? Skontaktuj się z nami w celu ustalenia zasad współpracy!

Oferta Dla Grup

wersja do pobrania dla grup polskich

wersja do pobrania dla grup zagranicznych