x
Masz pytania zadzwoń ?
+48 604 308 102

Dla grup

ZAPRASZAMY GRUPY ZORGANIZOWANE DOROSŁYCH ORAZ WYCIECZKI SZKOLNE


Karczma na Szczycie Góry to świetny przystanek podczas dnia pełnego atrakcji. Drewniany budynek położony w sielankowej okolicy stanowi idealne miejsce na obiad oraz chwilę odpoczynku. Nasz obiekt wyróżnia położenie, bliskość przyrody i absolutny spokój okolicy, z Karczmy rozpościera się niezapomniany widok na pasmo Tatr, Gorców i Babiej Góry.


Zapraszamy grupy zorganizowane odwiedzające Bukowinę i okolice. Dla Państwa przygotowaliśmy ofertę specjalną z wyjątkowym menu w atrakcyjnej cenie. Obsługujemy grupy od kilku, aż do 350 osób. Z chęcią ugościmy w naszych wnętrzach także Państwa grupę.


W Karczmie na Szczycie Góry jest również możliwość zorganizowania szkolenia oraz imprezy integracyjnej. Sale są klimatyzowane, istnieje możliwość wyposażenia w rzutnik, ekran i flipchart. Posiadamy również zadaszony grill, który pomieści 60 osób.


Zapraszamy również wycieczki szkolne. Przed budynkiem czeka na dzieci przestrzenny teren, plac zabaw, tor przeszkód oraz bogactwo fauny i flory, a przed wszystkim czyste wiejskie powietrze i swoboda.


Nasz bezpłatny parking pomieści autokar każdej wielkości i samochody w każdej ilości.


Jesteś przewodnikiem lub pilotem? Skontaktuj się z nami w celu ustalenia zasad współpracy!

Zobacz inne

Przyjęcia weselne

Karczma na Szczycie Góry specjalizuje się w organizowaniu tradycyjnych wesel, zarówno dużych- do 350 osób, wesel dwudniowych z pełnymi poprawinami, jak i kameralnych przyjęć weselnych.


Nasze atuty to: doskonała lokalizacja, smaczne tradycyjne potrawy, przepiękne malownicze wnętrza oraz otoczenie karczmy. Gwarantujemy sprawną obsługę i wspaniałą atmosferę. Zaplanowane wesele będzie długo wspominane przez Państwa oraz zaproszonych Gości.

Chrzciny

To miejsce dostosowane do Państwa potrzeb. Jesteśmy w stanie towarzyszyć w każdej wielkiej chwili – od chrzcin, poprzez komunię lub wesele aż po przyjęcia okolicznościowe. Gwarantujemy najlepsze wspomnienia z tych, spędzonych wspólnie z rodziną, chwil. 

Pierwsza komunia święta

To bardzo ważny dzień w życiu dziecka. To również ogromne wyzwanie dla jego rodziców. Czy wszyscy goście zmieszczą się w domu, aby wspólnie świętować tę piękną chwilę? Sala na pierwszą komunię jest doskonałą alternatywą i rozwiązaniem wielu problemów.

Zielone szkoły

Najlepszy sposób na udany wyjazd z klasą. Uczą i wychowują poprzez zabawę i bezpośredni kontakt z naturą, integrują zespół klasowy, pozwalają poznać świat.

Warunkiem udanego wyjazdu jest  ciekawe, cenne pod względem edukacji miejsce i atrakcje, dzięki którym młodzież i dzieci nie będą się nudziły.

Zapraszamy grupy zorganizowane

Karczma na szczycie góry to świetny przystanek podczas dnia pełnego atrakcji. drewniany budynek położony w sielankowej okolicy stanowi idealne miejsce na obiad oraz chwilę odpoczynku. nasz obiekt wyróżnia położenie, bliskość przyrody i absolutny spokój okolicy, z karczmy rozpościera się niezapomniany widok na pasmo tatr, gorców i babiej góry.