x
Masz pytania zadzwoń ?
+48 604 308 102

Zielone szkoły

ZIELONE SZKOŁY TO NAJLEPSZY SPOSÓB NA UDANY WYJAZD Z KLASĄ

Uczą i wychowują poprzez zabawę i bezpośredni kontakt z naturą, integrują zespół klasowy, pozwalają poznać świat.


Warunkiem udanego wyjazdu jest  ciekawe, cenne pod względem edukacji miejsce i atrakcje, dzięki którym młodzież i dzieci nie będą się nudziły.


Latem teren Stacji Narciarskiej Rusiń-Ski pozwala na spędzenie aktywnego wypoczynku pośród malowniczej scenerii aż trzech pasm górskich i pozwala zaangażować całą grupę do zabawy. Znajdują się tutaj łąki i pola, jest cicho, spokojnie i bezpiecznie. Stawiamy na przygodę, zabawę i poznawanie świata, aktywną edukację zapewniającą moc wrażeń podczas wędrówek, zwiedzania, gier i warsztatów.


Dołożymy wszelkich starań, aby dzieci wspominały taki wyjazd jak najlepiej. Poprzez zabawy, interaktywne zajęcia manualne, wycieczki oraz spotkania z ciekawymi ludźmi – wspólnie będziemy odkrywać świat i kulturę, który nas otacza.


OFERUJEMY:

  • warsztaty malowania na szkle, patchwork, decoupage. Dzieła powstałe podczas warsztatów będą oryginalną pamiątką z wycieczki; 
  • wycieczki widokowo- krajoznawcze w terenie. Poznamy lokalną florę i faunę, zasady posługiwania się mapą i kompasem, poruszymy również temat bezpieczeństwa w górach; 
  • wizytę w bacówce. Dzieci zobaczą się jak wyrabia się oscypki, nakarmią owce, zagrają na instrumentach pasterskich.


Po zajęciach zapewniamy regenerację w Karczmie na Szczycie Góry. Zapewniamy smaczne, domowe posiłki dostosowane do potrzeb dzieci, w przestronnej sali restauracyjnej. 

Zobacz inne

Przyjęcia weselne

Karczma na Szczycie Góry specjalizuje się w organizowaniu tradycyjnych wesel, zarówno dużych- do 350 osób, wesel dwudniowych z pełnymi poprawinami, jak i kameralnych przyjęć weselnych.


Nasze atuty to: doskonała lokalizacja, smaczne tradycyjne potrawy, przepiękne malownicze wnętrza oraz otoczenie karczmy. Gwarantujemy sprawną obsługę i wspaniałą atmosferę. Zaplanowane wesele będzie długo wspominane przez Państwa oraz zaproszonych Gości.

Chrzciny

To miejsce dostosowane do Państwa potrzeb. Jesteśmy w stanie towarzyszyć w każdej wielkiej chwili – od chrzcin, poprzez komunię lub wesele aż po przyjęcia okolicznościowe. Gwarantujemy najlepsze wspomnienia z tych, spędzonych wspólnie z rodziną, chwil. 

Pierwsza komunia święta

To bardzo ważny dzień w życiu dziecka. To również ogromne wyzwanie dla jego rodziców. Czy wszyscy goście zmieszczą się w domu, aby wspólnie świętować tę piękną chwilę? Sala na pierwszą komunię jest doskonałą alternatywą i rozwiązaniem wielu problemów.

Zielone szkoły

Najlepszy sposób na udany wyjazd z klasą. Uczą i wychowują poprzez zabawę i bezpośredni kontakt z naturą, integrują zespół klasowy, pozwalają poznać świat.

Warunkiem udanego wyjazdu jest  ciekawe, cenne pod względem edukacji miejsce i atrakcje, dzięki którym młodzież i dzieci nie będą się nudziły.

Zapraszamy grupy zorganizowane

Karczma na szczycie góry to świetny przystanek podczas dnia pełnego atrakcji. drewniany budynek położony w sielankowej okolicy stanowi idealne miejsce na obiad oraz chwilę odpoczynku. nasz obiekt wyróżnia położenie, bliskość przyrody i absolutny spokój okolicy, z karczmy rozpościera się niezapomniany widok na pasmo tatr, gorców i babiej góry.